جستجو

درگاه پرداخت اینترنتی سپ

اینترنت این امکان را برای فروشگاه‌ها فراهم ساخته است تا کالا و خدمات خود را با اتصال فروشگاه مجازی به سامانه پرداخت اینترنتی سپ به سادگی و سرعت بالا ارائه دهند.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) نخستین ارائه‌دهنده خدمات درگاه پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشورمحسوب می‌شود که دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی را در بسترهای مختلف اعم از اینترنت، موبایل و پرداخت درون‌برنامه‌ای مهیا کرده است.

خرید و فروش اینترنتی را با درگاه پرداخت اینترنتی سپ در محیطی امن و با سرعتی بالا تجربه خواهید کرد.

سـپ با تـوجه به تنـوع بسترهایـی که کاربر از طریـق آن پرداخت اینترنتی خود را انجام خواهد داد تلاش می‌کند تا به‌روزترین و با کیفیت‌ترین درگاه‌های پرداخت را در اختیار آنها قرار دهد.

دارندگان کارت‌های بانکـی عضو شبـکه شتـاب با استفـاده از درگاه پـرداخت اینترنتی سپ قـادر خـواهنـد بود به صورت غیرحضوری کالا و خدمات مورد نیاز خود را از طریق وب سایت پذیرندگان اینترنتی خریداری و دریافت کنند.
 

مزایای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی سپ:
* همکاری با پذیرندگان بزرگ اینترنتی در سطح کشور
* توسعه سرویس‌ها در حوزه پرداخت اینترنتی جهت پاسخگویی به نیاز روز پذیرندگان و کاربران و افزایش سرعت و سهولت در پرداخت
* تحقیق و توسعه سرویس‌های داخلی و خارجی جهت به‌روزرسانی زیرساخت پرداخت

درخواست و دریافت فوری درگاه اینترنتی

درگاه پرداخت سپ بستری امن برای پرداخت‌های آنلاین و محل اتصال کسب‌وکار شما و مشتریان‌تان با سیستم پرداخت است.

درگاه پرداخت اینترنتی سپ

زمانی که قصد فروش محصولات یا خدمات خود را به صورت اینترنتی دارید باید این کار از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام شود. درگاه پرداخت اینترنتی سپ به مشتری شما این فرصت را می‌دهد تا بدون مراجعه به بانک یا فروشگاه تنها با استفاده از شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت، خرید خود را انجام دهد.

درگاه پرداخت اینترنتی سپ با صرفه‌جویی در زمان و هزینه، انعطاف‌پذیری در پرداخت‌ را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دیگر برای جابجایی پول نگرانی نداشته باشید؛ تنها کافی‌است به یکی از درگاه‌های اینترنتی سپ دسترسی داشته باشید تا پرداخت‌های خود را از طریق حساب بانکی‌تان انجام دهید. درگاه پرداخت اینترنتی سپ یکی از ابزارهای تجارت الکترونیک محسوب می‌شود که امکان انجام تراکنش را برای کسب‌و‌کارهای آنلاین مهیا می‌سازد.

شما در حقیقت با دریافت درگاه‌ پرداخت سپ، این امکان را در فروشگاه‌های اینترنتی‌ فراهم می‌سازید تا هزینه محصولات و خدمات خود را از طریق پایانه‌های بانکی بدون هیچ دردسر و در طول شبانه‌روز دریافت کنید. مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع پرداخت، سرعت و امنیت بالا است که مشتری به سادگی در هر مکان و زمانی فقط با یک شماره کارت و با در اختیار داشتن رمز دوم می‌تواند هزینه کالا و خدمات دریافتی را بدون مراجعه به بانک یا فروشگاه پرداخت ‌کند.

درگاه پرداخت اینترنتی سپ
ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی سپ
ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی سپ

این روزها پرداخت‌های اینترنتی بخشی از فعالیت‌های روزانه ما را تشکیل می‌دهد. پرداخت اینترنتی به معنای انتقال وجه از یک حساب بانکی به حسابی دیگر به ازای خرید یا دریافت خدمات آنلاین در بستر اینترنت است.

سپ خدمات پرداخت اینترنتی را در ایران با دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی در بسترهای مختلف اعم از اینترنت، موبایل و پرداخت درون برنامه‌ای مهیا ساخته است تا خرید و فروش اینترنتی را در محیطی امن و با سرعتی بالا تجربه کنید. دریافت بهترین خدمات با سرعت و کیفیت مطلوب از جمله ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی سـپ است که با تـوجه به تنـوع بسترهای مورد درخواست کاربر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همین خدمات ویژه‌ پرداخت اینترنتی، بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای بزرگ دولتی و خصوصی را به مشتریان وفادار سپ تبدیل کرده است.


مزایای درگاه پرداخت اینترنتی سپ:
انجام ساده و سریع تراکنش‌های خرید
پرداخت قبوض
پرداخت قبوض به صورت گروهی
شارژ آنی سیم‌کارت تلفن‌همراه
سامانه گزارش‌گیری Online‍
ارائه وب‌سرویس نمایش گزارش تراکنش‌ها به صورت Online
انجام عملیات خرید با شناسه اختصاصی
استفاده از نشان اختصاصی توسط پذیرنده
استفاده از درگاه امن به صورت رمزنگاری شده

درگاه پرداخت موبایلی سپ

درگاه پرداخت موبایلی، عملیات پرداخت بدون کارت و از طریق تلفن همراه را برعهده دارد؛ این روش قابلیت دسترسی به خدمات متنوع پرداخت را در هر­ زمان و مکانی میسر می‌سازد.

مشتری از طریق درگاه پرداخت موبایلی سپ تنها با ارائه‌ شماره موبایل خود قبل از مرحله پرداخت می‌تواند به فهرستی از کارت‌هایی که از طریق آن تراکنش انجام داده، دسترسی پیدا ‌کند و از این پس نیازی به وارد کردن شماره 16 رقمی کارت بانکی خود ندارد. درگاه موبایلی MPG یا Mobile Payment Gateway همان درگاه پرداخت اینترنتی است با این تفاوت که برای نمایش در موبایل و با استانداردهای موبایلی آماده و بهینه‌سازی شده و امکان انجام هرگونه عملیات پرداخت را بدون کارت و از طریق تلفن همراه، فراهم می‌سازد.
پرداخت کننده در هر بار پرداخت با فهرستی از نام و شماره کارت‌های ثبت شده خود مواجه می‌شود و پس از انتخاب کارت موردنظر، سایر مراحل پرداخت را طی خواهد کرد.


مزایای درگاه پرداخت موبایلی سپ:
راهکاری مدرن
پرداختی آسان
امنیت بالا در پرداخت
عدم محدودیت زمانی و مکانی
سرعت بارگذاری بالا

درگاه پرداخت موبایلی سپ