قرارداد پذيرش خدمات پرداخت اينترنتي

این قرارداد بین شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش(سپ) (سهامی عام) به شماره ثبت 1666 و کد اقتصادی 411146548873 و شناسه ملی 10861533067 به نشانی ثبتی: کیش، میدان سنایی، ساختمان بیست، طبقه 2 واحد 217؛ تلفن: 07644458613 و نشانی دفتر مرکزی جهت هرگونه ارتباط: تهران میدان ونک انتهای خیابان شهید خدامی پلاک 104 دفتر مرکزی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، که از این پس در این قرارداد "سامان پرداخت" نامیده می شود از یک طرف و شرکت/فروشگاه  ##mechantName به شماره ثبت/کد اقتصادی##econId  و به آدرس  ##address و کد پستی ##ZIP و شماره شبای حساب IR##shaba و صنف ##econId  با نمایندگی آقای/خانم ##adminName که از این پس در این قرارداد "پذیرنده اینترنتی" نامیده می شود از طرف دیگر بر اساس مفاد ذیل و با استناد به قوانین مرتبط کشور بویژه ماده 10 قانون مدنی منعقد گردیده و طرفین ملزم به رعایت آن می باشد.


ماده ۱) موضوع قرارداد

ارائه خدمات مورد نیاز به منظور انجام معاملات اینترنتی مربوط به ارائه کالا یا خدمات موضوع فعالیت پذیرنده ثبت شده در اساسنامه/پروانه اشتغال و از طریق کارت و شبکه اینترنت برای دارندگان کارت های مورد تأیید نظام بانکی کشور و در نهایت در صورت موفقیت تراکنش ها دریافت وجوه مورد نظر و واریز آن به حساب پذیرنده(کارت های بانکی به شرطی قابل پذیرش خواهند بود که سرویس مربوطه توسط بانک صادر کننده محدود نشده باشد.)


ماده ۲) مدت قرارداد

مدت این قرارداد از تاریخ امضا پنج سال کامل شمسی می باشد. چنانچه طرفین قصد ادامه همکاری درخصوص موضوع این قرارداد را داشته باشند تمایل خود را کتبا ظرف مدت یک ماه قبل از تاریخ انقضا اعلام نموده و به صورت کتبی اقدام به تمدید قرارداد خواهند نمود.


ماده ۳) تعهدات سامان پرداخت کیش

۳-۱) وب سایت شرکت به آدرس www.sep.ir و ایمیل پشتیبانی به آدرس epay@sep.ir و مرکز ارتباط با مشتریان به شماره 84080-021 جهت اطلاع رسانی و ثبت درخواست‌های پشتیبانی در اختیار پذیرنده می باشد و شرکت سطح خدمات 99.97% را در خصوص درگاه اینترنتی سامان پرداخت متعهد می نماید.

۳-۲) سامان پرداخت امکانات مورد نیاز برای برقراری امکان پرداخت اینترنتی وجه را بر روی سایت(سایت های) معرفی شده فراهم می آورد.

۳-۳) سامان پرداخت در صورت ایجاد هرگونه تغییر در ضوابط و مقررات کارت یا پذیرندگان کارت مصوب بانک مرکزی، این ضوابط و مقررات جدید را نسبت به این قرارداد به مرحله اجرا خواهد گذاشت. تغییرات اعمال شده رسما جزو این قرارداد محسوب خواهند شد. تغییرات حادث شده در وب سایت سامان پرداخت قابل رؤیت بوده و پذیرنده ملزم به بررسی و اطلاع از آن خواهد بود.

۳-۴) سامان پرداخت متعهد می گردد تا نسبت به تسویه حساب مالی با پذیرنده اینترنتی تحت شرایط مندرج در سایر مواد این قرارداد اقدام نماید.

۳-۵) سامان پرداخت دائما اقدام به بررسی امکانات و زیرساخت های فنی متناسب با سطح پذیرنده می نماید و اطلاعات مرتبط با پذیرندگان بزرگ که در سطح گسترده و ملی فعالیت خاص دارند را به شاپرک اطلاع رسانی می نماید.

تبصره: سامان پرداخت متعهد می گردد متناسب با نوع فعالیت پذیرندگان، امکانات پشتیبانی و پاسخگویی خود را بنا به تشخیص واحد فنی و در حد توان تجهیز نماید.

##MerchantSign ##MerchantSignPDF ##EnterPDF

ماده ۴) تعهدات پذيرنده اينترنتي

۴-۱) پذیرنده اینترنتی متعهد می گردد با هماهنگی سامان پرداخت، نسبت به ایجاد امکانات و ساختار لازم فنی-عملیاتی در سیستم پرداخت الکترونیک(فروش اینترنتی) خود اقدام نماید.

۴-۲) پذیرنده اینترنتی موظف است مدارک لازم را جهت احراز اهلیت تجاری که جزو شرایط لازم جهت دریافت درگاه اینترنتی می باشد(ازجمله نماد الکترونیکی اعتماد و سایر موارد)، در اختیار سامان پرداخت قرار دهد. پذیرنده می بایست نماد الکترونیکی اعتماد را با ثبت نام و دریافت شناسه از مرکز توسعه تجارت الکترونیک دریافت نماید.

تبصره: پذیرندگانی که طبق ضوابط مرکز توسعه تجارت الکترونیک نیاز به دریافت نماد اطمینان ندارند با مراجعه به سایت مرکز بایستی گواهی مربوطه را دریافت نمایند.

۴-۳) پذیرنده اینترنتی موظف است کلیه مدارک مثبته جهت احراز اهلیت تجاری(مانند جواز کسب و ...) مدارک هویتی مانند کارت ملی(کد ملی برای پذیرندگان حقیقی و شناسه ملی برای پذیرندگان حقوقی) و سایر اطلاعات لازم را به سامان پرداخت ارائه نماید.

۴-۴) پذیرنده اینترنتی موظف است در صورت تغییر در صنف و یا سایر اطلاعات ارائه شده به شرکت جهت شناسایی خود و محل کسب، (از جمله تغییر مندرجات روزنامه رسمی برای اشخاص حقوقی) موضوع را به صورت رسمی به شرکت اعلام نموده و مستندات مرتبط را در اختیار شرکت قرار دهد. در صورت قصور در این خصوص مسئول پاسخگویی و جبران خسارات ناشی از این امر، پذیرنده می باشد.

۴-۵) درصورت هرگونه تغییر در محل فعالیت، تغییر در آدرس های اینترنتی، تغییر IPهای مرتبط با امر فروش، پذیرنده اینترنتی نشانی محل جدید را در اسرع وقت و حداکثر یک هفته پیش از جابجایی به سامان پرداخت اعلام خواهد نمود.

۴-۶) پذیرنده اینترنتی موظف است کالاها یا خدمات عرضه شده را منطبق با دستورالعمل ستاد قیمت گذاری کالاها در وزارت بازرگانی قیمت گذاری نماید(در صورت وجود و ابلاغ دستورالعمل مصوب از سوی وزارت بازرگانی در ارتباط با کالا یا خدمات ارائه شده توسط پذیرنده اینترنتی).

۴-۷) پذیرنده اینترنتی موظف است از درگاه پرداخت فقط برای تراکنش های واقعی که بر اساس خدمات واقعی بین خریدار و پذیرنده صورت پذیرفته استفاده نماید و هیچ گونه وجه اضافی علاوه بر مبلغ کالا و یا خدمات از مشتریان دریافت ننماید.

۴-۸) پذیرنده اینترنتی متعهد می گردد بر اساس این قرارداد و همچنین دستورالعمل های اجرایی که از طرف سامان پرداخت اعلام خواهد شد، کلیه کارت های صادره توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز را بدون اعمال تبعیض و تفاوت پذیرش نماید.

۴-۹) پذیرنده اینترنتی موظف است تا نسبت به ارسال کالا یا ارائه خدمات فروخته شده از طریق اینترنت، مطابق توافق به عمل آمده با دارنده کارت، از طریق اینترنت اقدام نماید. بدیهی است که هر گونه مسئولیت در زمینه کیفیت و کمیت کالاهای فروخته شده و نیز ارسال آن برعهده پذیرنده اینترنتی می باشد. پذیرنده اینترنتی ملزوم است نسبت به اطلاع رسانی صحیح، دقیق و کافی کالا یا خدمات مورد عرضه، نحوه و شرایط ارسال تحویل، شرایط برگشت از خرید در وب سایت فروش اینترتی خود اقدام نموده و مسئولیت پذیرنده اینترنتی(فروشنده) را به اطلاع دارندگان کارت(خریداران) برساند.

۴-۱۰) پذیرنده اینترنتی موظف است به نحوی واضح و آشکار شماره تماس و آدرس الکترونیکی فرد یا افرادی را به عنوان مسئول یا مسئولین پشتیبانی سایت خود، بر روی سایت اعلام نماید تا در صورت بروز مشکل در امر خرید اینترنتی مشتری بتواند مشکلات را از طریق تلفن و یا پست الکترونیک با مسئولین سایت در میان بگذارد.

۴-۱۱) پذیرنده اینترنتی موظف است شماره رسید دیجیتالی تأیید شده از سوی بانک را به نحوی واضح و آشکار روی سایت خود به دارنده کارت(خریدار) ارائه نماید.

۴-۱۲) پذیرنده اینترنتی موظف است نسبت به حفظ امنیت اطلاعات مشتریان وفادار بوده و از جستجو یا کسب اطلاعات مالی یا رمز یا هرگونه اطلاعات محرمانه و خصوصی مشتریان اجتناب ورزد.

##Enter ##MerchantSign

۴-۱۳) تمامی اقدامات لازم جهت حفاظت از اطلاعات را به عمل آورده و از افشای اطلاعات مشتریان در مجامع عمومی یا در اختیار قراردادن آن به اشخاص غیر مجاز جلوگیری نماید. پذیرنده به هیچ عنوان حق دریافت و ثبت اطلاعات کارت مشتریان را نداشته و منظور از اطلاعات در این بند، سایر اطلاعات پروفایلی مشتریان می باشد.

##EnterPDF ##MerchantSignPDF

۴-۱۴) پذیرنده اینترنتی موظف است نماد اعتماد الکترونیکی را در صورت ارائه در سایت خود درج نموده و طبق دستورالعمل نرم افزاری شرکت در این مورد اقدام نماید.

۴-۱۵) پذیرنده متعهد می گردد امنیت وب سایت خود را تأمین نماید و همچنین موظف است در صورت رخداد موارد امنیتی مانند هک شدن سایت خود، بلافاصله مراتب را به شرکت سامان پرداخت اعلام نماید تا شرکت نسبت به غیر فعال سازی "شماره پذیرنده" مربوطه اقدام کند.

۴-۱۶) پذیرنده اینترنتی موظف است لوگوی شرکت شاپرک را در صفحه اصلی سایت خود درج نموده و طبق دستورالعمل نرم افزاری شرکت در این مورد اقدام نماید.

۴-۱۷) پذیرنده اینترنتی به هیچ وجه مجاز به استفاده از نام و لوگوی بانک ها نبوده و تنها مجاز به استفاده از لوگوی شاپرک فقط در محلی که خریدار یا دارنده کارت جهت پرداخت هدایت می گردد، می باشد.

۴-۱۸) پذیرنده اینترنتی متعهد می باشد که اطلاعاتی که سامان پرداخت برای بررسی فنی وب سایت پذیرنده احتیاج دارد در اختیار نماینده سامان پرداخت قرارداده و توصیه ها و مواردی که بازرس سامان پرداخت متذکر می شود در اسرع وقت بکار ببندد.

۴-۱۹) پذیرنده اینترنتی متعهد می گردد هرگونه تبلیغات در زمینه پرداخت الکترونیک سامان را با هماهنگی سامان پرداخت انجام دهد.

۴-۲۰) پذیرنده اینترنتی به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمی تواند حق انتفاع از امکانات پرداخت الکترونیک(فروش اینترنتی) را به غیر واگذار نماید.

۴-۲۱) پذيرنده اينترنتي موظف است امکانات فني لازم جهت گزارش گيري از کليه معاملات انجام شده موفق در سيستم هاي خود را فرآهم آورد. اين گزارشات بايد شامل فيلد هاي Res.Num , Ref.Num و تاريخ و ساعت تراکنش ( طبق شرح پروتکل) باشد.

۴-۲۲) پذیرنده اینترنتی متعهد می باشد که بدون هماهنگی و کسب مجوز از سامان پرداخت، از تبدیل روش های تبادل مالی(مثلا افزودن API و تبدیل پرداخت اینترنتی به پرداخت با موبایل)خودداری نماید.

۴-۲۳) پذیرنده اینترنتی متعهد می باشد امکانات پرداخت اینترنتی را فقط برای زمینه فعالیت ذکر شده در این قرارداد مورد استفاده قرار دهد. چنانچه زمینه فعالیت مورد نظر تغییر نماید حتما باید بصورت کتبی به سامان پرداخت اعلام و در صورت نیاز کارمزد و نحوه تسویه متناسب با زمینه فعالیت جدید تغییر یابد.

۴-۲۴) پذیرنده اینترنتی اذعان می دارد که مطیع قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی و بخشنامه ها و مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار در مورد پرداخت های الکترونیک بوده و آنها را رعایت می نماید.

۴-۲۵) پذیرنده اینترنتی موظف است ماهانه حداقل 5 تراکنش واقعی با حداقل مبلغ 10000 ریال داشته باشد. در غیر اینصورت شرکت پس از 6ماه مجاز خواهد بود نسبت به غیر فعال سازی کد پذیرنده اقدام نماید.

۴-۲۶) پذیرنده اینترنتی متعهد به ایجاد نماد اعتماد الکترونیکی در سایت خود در تمام مدت اجرای قرارداد می باشد.

۴-۲۷) پذیرنده اینترنتی موظف است کلیه موارد اعلامی فوق را الزاماً عمل نموده و هرگونه مسئولیتی که در اثر عدم رعایت موارد اعلامی حادث شود برعهده پذیرنده خواهد بود. همچنین پذیرنده اعلام نمود مادامی که با علم و آگاهی و اطلاع کامل از درگاه اینترنتی استفاده می نماید، ملزم به رعایت قوانین و مقررات بانک مرکزی و شاپرک می باشد و این قوانین چه در قرارداد اصلی ذکر گردیده باشد و چه در آینده وضع گردد جزء لاینفک قرارداد بوده و تبعیت از آن برای طرفین الزامی خواهد بود. اطلاع رسانی و ابلاغ قوانین و مقررات شاپرکی از کانال های ارتباطی ممکن از قبیل نام، ایمیل و سایت اینترنتی سامان پرداخت به نشانی www.sep.ir خواهد بود و عذر عدم اطلاع پذیرفته نمی باشد.

##Enter ##MerchantSign

۴-۲۸) پذیرنده متعهد می گردد برای هر تراکنش اطلاعات شماره پیگیری، شماره مرجع، نام شرکت ارائه خدمات(پرداخت الکترونیک سامان کیش) و نتیجه تراکنش را به دارنده کارت نمایش دهند.

۴-۲۹) پذیرنده اینترنتی متعهد می گردد که با توجه به انتخاب درگاه توسط وی، از بیش از 2 درگاه در صفحه شخصی استفاده ننماید.

##EnterPDF ##EnterPDF ##MerchantSignPDF

۴-۳۰) دریافت رسید تراکنش موفق از درگاه اینترنتی به معنی کسر وجه از حساب دارنده کارت بوده همچنین دریافت رسید تراکنش ناموفق از درگاه اینترنتی به معنی عدم انجام تراکنش می باشد و چنانچه پول از حساب دارنده کارت کسر شده باشد، عودت مبلغ مورد نظر به دارنده کارت تضمین شده است.

۴-۳۱) پذیرنده متعهد می شود آموزش های لازم را به کارکنان خود که به درگاه های فروش دسترسی دارند ارائه نموده و مسئولیت هرگونه سوءاستفاده احتمالی از طرف کارکنان برعهده پذیرنده می باشد.

۴-۳۲) پذیرندگان دارای تراکنش که طی دو دوره pm(سرکشی دوره ای) پاسخگو و یا در دسترس نباشند، از سمت سامان پرداخت غیر فعال می شوند.

۴-۳۳) کسب و کار پذیرنده اینترنتی می بایست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در صورت هرگونه مغایرت با عرف و قوانین جمهوری اسلامی درگاه از سمت سامان پرداخت غیرفعال می شود.

۴-۳۴) پذیرنده با اطلاع از ضوابط شبکه پرداخت، اعلام رضایت نمود متعاقب صدور دستور قضایی و یا در صورت احراز هر قسم بهره برداری غیر مجاز(خلاف شرع، قانون، الزامات شبکه پرداخت و ...) توسط شرکت ارائه کننده خدمات پرداخت و یا شرکت شاپرک، ضمن درج نام متخلف در لیست سیاه، ارائه کلیه خدمات پرداخت الکترونیک به ایشان از جانب کلیه شرکت های ارائه کننده خدمات پرداخت، تعلیق گردد.

۴-۳۵) شرکت شاپرک مجاز خواهد بود ضمن رصد مستمر و هوشمند تبادلات صورت پذیرفته، در صورت مواجهه با الگوهای مشکوک و غیر متعارف در تراکنش های هر یک از پذیرندگان در تمامی بسترهای ارائه خدمات، نسبت به تعلیق درگاه پرداخت پذیرنده تا موعد اتمام بررسی و حصول اطمینان از صحت و انطباق عملکرد با الزامات و مقررات شبکه پرداخت الکترونیک کشور، اقدام نماید.

۴-۳۶) در صورت تخطی پذیرنده از هریک از بندهای فوق مسئولیت پاسخگویی آن صرفاً به عهده پذیرنده خواهد بود. این پاسخگویی اعم از جبران مادی و معنوی خواهد بود.


ماده ۵) کارمزد و تسويه حساب

۵-۱) سامان پرداخت به ازای ارائه خدمات پرداخت ، 1 درصد از مبلغ تراکنش را تا سقف 40000 ریال ، به عنوان کارمزد کسر می نماید و باقیمانده مبلغ را برای خرید های انجام شده به حساب معرفی شده توسط پذیرنده واریز خواهد نمود.

۵-۲) تسویه حساب با پذیرنده روزی یکبار و توسط پایای بانک پذیرنده صورت خواهد پذیرفت، در صورت قرار گرفتن فایل واریزی در روند مغایرت، پس از 48 ساعت در روند پیگیری و رفع مغایرت قرار خواهد گرفت. واریز وجوه تراکنش ها وابسته به عملکرد بخش پایای بانک پذیرنده می باشد.

۵-۳) کلیه اقلام و مبالغ ناشی از معاملاتی که پذیرنده اینترنتی براساس این قرارداد به نحو صحیح از طریق اینترنت به سامان پرداخت منتقل نماید، به سپرده پذیرنده اینترنتی به شماره حساب ##accountNo بانک ##bankName کد شعبه ##branchId به نام ##accountOwner منتقل مي گردد.

۵-۴) اگر سامان پرداخت تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق وجوه یا ارقامی به حساب پذیرنده اینترنتی منظور کند و یا در محاسبه هرنوع اشتباهی نماید در هر موقع مجاز و مختار است که رأساً و بدون انجام هیچگونه تشریفاتی در رفع اشتباه و برگشت وجود از حساب پذیرنده اینترنتی اقدام کند.

##Enter ##MerchantSign

تبصره : سامان پرداخت پس از رفع اشتباه و برگشت وجوه از سپرده تسویه حساب پذیرنده اینترنتی، موظف است در اسرع وقت و حداکثر ظرف مدت یک هفته و به صورت کتبی موارد اختلاف را به اطلاع پذیرنده اینترنتی برساند.

۵-۵) چنانچه به اشتباه وجهی بصورت اضافی به حساب پذیرنده واریز شود، پذیرنده مجاز به برداشت وجه واریزی اضافی نبوده و باید در صورت تشخیص، مراتب را سریعاً به شرکت اطلاع دهد. در صورت برداشت سهوی، پذیرنده متعهد می‌شود حداکثر ظرف 72 ساعت وجه مربوطه را ‌تأمین نماید. وجه واریزی که به صورت اشتباه به حساب پذیرنده واریز گردیده است در ید وی امانت بوده و در صورت استفاده از آن ملزم به استرداد می باشد. مطالبه شرکت از لحظه واریز مفروض خواهد بود.

##EnterPDF ##MerchantSignPDF

ماده ۶) رفع اختلاف و فسخ قرارداد

۶-۱) کلیه اختلافاتی که ممکن است در تعبیر و یا تفسیر و اجرای این موافقت نامه پیش آید و از طریق مذاکره و مکاتبات بطور دوستانه حداکثر ظرف مدت دو هفته حل و فصل نشود در مرحله بعد موضوع به مرجع قضائی ذیصلاح ارجاع خواهد گردید.

۶-۲) ملاک قضاوت در موارد اختلاف، گزارشات وقایع( Log هاي) ثبت شده در سیستم سامان پرداخت می باشد. در این موارد طرفین کارشناسان فنی خود را به یکدیگر معرفی خواهند نمود. در صورت بروز هرگونه اختلافی هیچ گزارش دیگری از هر مرجع و یا مقام جز گزارشات ثبت شده در سیستم سامان پرداخت ملاک اعتبار و قضاوت نخواهد بود.

۶-۳) در صورتی که پذیرنده اینترنتی به هر دلیل مایل به ادامه همکاری با سامان پرداخت نباشد باید مراتب را کتباً به سامان پرداخت اعلام نماید و سامان پرداخت می بایست حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ اعلام پذیرنده اینترنتی نسبت به فسخ قرارداد و حذف و جمع آوری نام پذیرنده از کلیه سیستم های مربوطه اقدام نماید.

تبصره: در صورت تمایل پذیرنده به فسخ قرارداد پیش از اتمام مدت آن، می بایست هزینه جمع آوری و سایر هزینه های مرتبط توسط پذیرنده پرداخت گردد در غیر این صورت حق فسخ قرارداد وجود نخواهد داشت.

۶-۴) پذیرنده موظف است در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مورد مشکوک در سایت خود، موضوع را سریعاً به سامان پرداخت اعلام نماید. در صورت عدم اطلاع رسانی سامان پرداخت مجاز به قطع یک جانبه سرویس می باشد.

۶-۵) در صورت ایجاد هرگونه ضرر و زیان وارده به سامان پرداخت و یا دارندگان کارت و یا عدم رعایت تعهدات، میزان خسارت توسط شرکت سامان پرداخت به همراه مهلت پرداخت تعیین و در صورت عدم جبران خسارت، شرکت سامان پرداخت محق به فسخ قرارداد به صورت یک طرفه و جبران خسارت وارده از محل وثایق و تضامین پذیرنده در بانک اطلاعاتی شاپرک به عنوان "مشتری بدحساب" می باشد.

۶-۶) سامان پرداخت مجاز است در صورت عدم رعایت مفاد این قرارداد توسط پذیرنده اینترنتی نسبت به فسخ قرارداد و قطع ارتباط با سیستم پرداخت الکترونیک پس از اعلام کتبی مراتب به پذیرنده اینترنتی و دادن مهلت لازم، اقدام نماید.

۶-۷) فسخ این قرارداد تعهداتی را که قبل از فسخ برای طرفین بوجود آورده و تا لحظه فسخ قرارداد به آنها عمل نشده است را نقض نخواهد کرد.

۶-۸) در صورت فسخ قرارداد از سوی پذیرنده، دریافت خدمات از سایر شرکت های PSP منوط به تسویه حساب کامل قرارداد منعقده و تأیید شاپرک در این خصوص می باشد.


ماده ۷) پيوستها

کلیه اعلامیه ها و اسناد و مدارکی که براساس این قرارداد بین طرفین مبادله می گردند و همچنین قوانینی که از طرف بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار منتشر گردیده به عنوان پیوست و جزء لاینفک قرارداد محسوب خواهند شد.

##Enter ##Enter ##MerchantSign

ماده ۸)مشخصات پذيرنده اينترنتي

محل فعاليت: ##activityPlace
نام شرکت/ مؤسسه/ فروشگاه/ سايت : ##mechantName
شماره ثبت/ پروانه اشتغال: ##regNo
شناسه ملی: ##nationalId
نوع فعالیت: ##activityType
محدوده جفرافیایی تحویل و عرضه کالا: ##DeliveryArea
نشاني : ##address
کد پستی : ##ZIP
تلفن: ##phone
موبایل: ##cellPhone
فکس: ##fax

##MerchantSignPDF

نشانی اینترنتی: www.##url
پست الکترونیکی: ##email
IP: ##ip

مشخصات مدیرمسئول:
نام و نام خانوادگی: ##adminName
نام پدر: ##adminFather
وضعیت تاهل: ##marial
شماره شناسنامه: ##shenasnamehNo
محل تولد: ##hometown
تاریخ تولد: ##birthDate
کد ملی: ##NationCode

ماده۹) سقف تراکنش

سقف تراکنش معادل ##maxAmount می باشد.

ماده ۱۰) مبادله قرارداد

اين قرارداد در ۱۰ ماده و در ۲ نسخه که حکم واحد دارند تنظيم گرديد و در مورخ ................... به تایید و امضاء طرفين رسيد.پرداخت الکترونیک سامان کیش پذیرنده اینترنتی