تعداد دستگاه‌های کارت‌خوان نصب شده شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در مهر ماه سال جاری از مرز ۷۵۰ هزار دستگاه فعال عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)،  این شرکت با در اختیار داشتن ۷۵۰ هزار کارتخوان فروشگاهی، رتبه دوم سهم از بازار تراکنش‌های این ابزار پذیرش را در اختیار دارد.  

این گزارش می‌افزاید در حال حاضر سپ به ارائه خدمات پرداخت الکترونیک با استفاده از راهکارهای مبتنی بر کارتخوان به بیش از 15 بانک کشور می‌پردازد. این شرکت با تمرکز بر ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک به مشتریان، تقویت شبکه ارتباطی، استفاده از برندهای معتبر سازنده کارت‌خوان و توسعه نرم‌افزاری، توانسته است در بازارهای رقابتی جایگاه ویژه­ای را از آن خود کند و به­روزترین و با کیفیت­ترین خدمات پرداخت را با سرعت و امنیت بالا ارائه دهد.

شایان ذکر است کارت‌خوان­های سپ با قابلیت اتصال به انواع سیستم‌های فروش، نرم‌افزارهای حسابداری و ترازوهای دیجیتال امکان پرداختی ساده و مطمئن را برای پذیرندگان فروشگاهی فراهم نموده است.

متقاضیان برای دریافت دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سامان می‌توانند با مرکز ارتباط با مشتریان سپ با شماره تلفن ۸۴۰۸۰-۰۲۱ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند.  

ﺳﻪشنبه، 11 مهر 1396