با راه‌اندازی سرویس انتقال وجه شتابی از مبدا بانک رفاه، تعداد بانک‌های مبدا فعال جهت عملیات کارت به کارت در اپلیکیشن ۷۲۴، به عدد ۲۰ رسید. 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، دارندگان پرشمار کارت‌های بانک رفاه کارگران، از این پس می‌توانند عملیات انتقال وجه شتابی را از مبدا این بانک به سادگی توسط اپلیکیشن ۷۲۴ انجام دهند. 

این گزارش حاکی است بانک رفاه پنجمین بانک بزرگ کشور از نظر تعداد کارت‌های صادر شده است و در حال حاضر عملیات انتقال وجه از مبدا کارت‌های این بانک به صورت انحصاری در اپلیکیشن ۷۲۴ انجام می‌‎‌شود. 

شایان ذکر است، هم اکنون کاربران اپلیکیشن ۷۲۴ می‌توانند از مبدا ۲۰ بانک معتبر کشور شامل ملی، سپه، رفاه کارگران، پارسیان، اقتصاد نوین، سامان، پاسارگاد، انصار، شهر، آینده، سینا، سرمایه، قرض الحسنه رسالت، دی، پست بانک، ایران زمین، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و خاورمیانه عملیات کارت به کارت را به تمامی کارت‌های عضو شتاب انجام دهند. 

اپلیکیشن ۷۲۴ با شماره گیری کد دستوری *۷۲۴*، مراجعه به وب سایت ۷۲۴ یا از طریق استورها و مارکت‌های معتبر، ویژه سیستم عامل اندروید و iOS، قابل دریافت است. 

دوشنبه، 4 دی 1396