شرکت پرداخت الکترونیک سامان در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، حضوری چشمگیر و فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، این شرکت برای پنجمین دوره پیاپی و به عنوان حامی درجه یک نمایشگاه الکامپ، به معرفی تازه‌ترین دستاوردهای خود در زمینه راهکارهای پرداخت الکترونیک پرداخت.

بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده، رونمایی از نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور، معرفی درگاه پرداخت شخصی pay.ir، معرفی راهکارهای جدید در زمینه پرداخت با کارتخوان از قبیل اتصال به سیستم فروش، کیوسک سفارش گیری و... از مهم‌ترین برنامه‌های سپ در الکامپ بیست و دوم بودند.

از سوی دیگر حضور 4 کسب وکار برتر آنلاین کشور شامل اسنپ، علی بابا، فیدیلیو و باهمتا که سپ در طی سالیان گذشته افتخار ارائه راهکارهای پرداخت الکترونیک را به آنها داشته است، از نکات حائز اهمیت این نمایشگاه بود.

اپلیکیشن سه سوت و سامانه #724* نیز همانند سال‌های گذشته با خدمات و جوائز شگفت‌انگیز خود، مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ امسال قرار گرفت.

همچنین، در نشست خبری مدیران سپ در روز نخست برگزاری الکامپ در ستاد خبری این نمایشگاه، نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور که با استفاده از تکنولوژی AAR و در قالب یک SDK امکان پرداخت‌های درون برنامه‌ای را در اپلیکیشن‌های تلفن همراه فراهم می‌کند، رونمایی شد.

بازدید چندین چهره شاخص کشور در زمینه فناوری اطلاعات و بانکداری از غرفه سپ، دیگر نکته حائز اهمیت الکامپ بیست و دوم بود.

جناب آقای دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس جهانگرد معاون محترم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دكتر قنبري رياست محترم هيات مديره شركت مخابرات و ارتباطات سيار، دکتر ولی الله فاطمی عضور هیات مدیره بانک ملی و دکتر رضا آقابابائی قائم مقام مدیرعامل بانک سامان در طی این 4 روز از غرفه سپ واقع در سالن 38 بازدید کردند.

همچنین مقامات و مدیران ارشد بانک مرکزی، شرکت شاپرک، بانک سامان، بانک رسالت، بانک انصار، شرکت توسن تکنو، رادیو جوان، اسنپ، به پرداخت ملت، سمات و کیان سافت در محل غرفه پرداخت الکترونیک سامان حضور یافته و به بحث و تبادل نظر با مدیران این مجموعه پرداختند.  

پنجمين حضور پیاپی سپ در نمايشگاه الكامپ، تجربه موفقی از همراهی با کاربران و مشتریان بود تا ما را به مسیر پیش رویمان دلگرم‌تر کند.

دوشنبه، 29 آذر 1395