شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ به عنوان حامی اصلی این رویداد حضارخواهد بود.  اسپانسر اصلی بوده و حضوری پررنگ، خواهد داشت تا دستاوردهای جدید خود در زمینه‌ی صنعت تجارت الکترونیک را معرفی کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، این شرکت امسال نیز، برای ششمین سال پیاپی به عنوان حامی اصلی در بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر، به معرفی راهکارهای تازه خود در زمینه پرداخت الکترونیک خواهد پرداخت. 

 بخش هیجان‌انگیز غرفه این شرکت هم به سامانه #724* و اپلیکیشن سه‌سوت اختصاص خواهد داشت که همانند هر سال با توجه به مسابقات، جوایز و فضای شاد آن مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

سپ  با توجه به رویکرد خود درحمایت از کسب و کارهای نوپا و ایده‌های جدید، در این نمایشگاه نیز تعدادی از استارت‌آپ‌های موفق کشور را که با آنها همکاری مشترک دارد، در کنار خود خواهد داشت. 

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ از جمعه 30 تیر ماه تا دوشنبه 2 مرداد، برگزار می‌گردد. شرکت پرداخت الکترونیک سامان در غرفه ­ی 469 سالنِ 38 (آلمان) نمایشگاه بین‌المللی، پذیرای همراهان همیشگی خود و بازدیدکنندگان خواهد بود.

ﺳﻪشنبه، 27 تير 1396