غرفه شرکت پرداخت الکترونیک سامان در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، این شرکت در حالی امسال برای هفتمین سال متوالی به عنوان اسپانسر سطح یک، در بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه فناوری شرکت کرده است که مجموعه‌ای از راهکارها و دستاوردهای جدید خود در این حوزه را معرفی می‌کند.

در این راستا، سپ با معرفی ۳ استارت آپ Pay.ir، ECM و اول بلاک در غرفه خود، فصل تازه‌ای از حمایت از کسب و کارهای نوپا در زمینه فناوری‌های مالی را آغاز کرده است. این سه استارت آپ که به ترتیب در زمینه درگاه‌های پرداخت واسط (پرداخت یار)، گزارش‌های تخصصی مربوط به اکوسیستم استارتاپی و تجارت الکترونیکی  و فناوری زنجیره بلوک و رمزارز در ایران فعالیت می‌کنند، مورد استقبال چشمگیر مخاطبان قرار گرفته‌اند.

همچنین راهکارهای پرداخت با کارتخوان سپ شامل کیوسک‌های سفارش‌گیری، کارتخوان‌های متصل به سیستم‌های مالی، حسابداری و ترازو و نسل جدید کارتخوان‌های اندرویدی قسمت دیگر جالب توجه غرفه سپ در الکامپ امسال است.

سامانه پرداخت با بلوتوث «آتی پی» که نوآوری جدیدی در زمینه پرداخت بدون کارتخوان است نیز، محصول دیگری است که توسط سپ در نمایشگاه معرفی و در آینده نزدیک جهت ورود به بازار مهیا خواهد شد.

اپلیکیشن ۷۲۴ به همراه کد تخفیف ویژه نمایشگاه و معرفی جوایز و قرعه‌کشی‌های جوایز ماهانه و ۵۰۰ میلیونی تابستان، پربازدیدترین و پر مراجعه ترین بخش غرفه سپ در الکامپ بیست و چهارم است که همچون سالهای گذشته جمعیت زیادی از بازدیدکنندگان را با خود همراه کرده است.

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ، سه شنبه ۹ مرداد بعد از چهار روز فعالیت به کار خود پایان خواهد داد.

 

دوشنبه، 8 مرداد 1397