مأموریت: مأموریت ما ارزش‌افزایی برای مشتریان با ارائه راهکارهای راحت، سریع و قابل اعتماد پرداخت است.
 
چشم‌اندازدر افق 1400 با ارائه راهکارهای جامع پرداخت به عنوان واسط مسلط بین بانک‌ها، دارندگان و پذیرندگان عمل خواهیم کرد.
 
ارزش‌ها:

درستی

ما افکار خود را با الفاظ و اعمالمان یکی کرده و درستکاری را مبنای عمل قرار می‌دهیم. در تعهدها و وعده‌هایمان حسن نیت داریم تا اعتماد ذینفعان را جلب کنیم. ما در روابط خود، برای حریم خصوصی، مقام و شأن اجتماعی، اعتبار و اعتماد افراد احترام قائلیم.

یک تیم یکپارچه

ما یک خانواده بزرگ و متحد هستیم. ما در شبکه گسترده سپ معتقدیم که با همکاری و یکپارچگی تیمی می‌توانیم به اهدافمان برسیم. موفقیت تیمی را بر کامیابی‌های فردی ترجیح می‌دهیم و برای به ثمر رساندن تعهداتمان به یکدیگر اعتماد داریم و دانش خود را به اشتراک می‌گذاریم.

تفکر رو به جلو و حمایت از تغییر

ما به پیشرو بودن در صنعت باور داریم. ما با خلق فرصت‌ها، ایجاد راهکارهای نو، ‌به‌روزرسانی دانش و حمایت از تغییر، خود را از دیگران متمایز می‌سازیم.

724

ما با تمرکز بر آنچه برای مشتریانمان مهم است نه آنچه برای خودمان مناسب است، به تعهداتمان پایبندیم و نتایج اقدامات خود را می‌پذیریم. 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، پاسخگو و در دسترس هستیم. ما از تمام قابلیت‌های خود برای جلب رضایت مشتریانمان استفاده می‌کنیم.

ارزش‌افزایی برای مشتریان

باور داریم که مشتری مهمترین ذینفع ماست و رضایت او سرنوشت ما را رقم می‌زند. ما به دنبال پیش‌بینی نیازهای مشتریان هدفمان و فراتر رفتن از انتظاراتشان هستیم. ما فلسفه وجودی خود را ارائه راهکارهای پرداخت برای کاهش هزینه و افزایش درآمد و بهره‌وری مشتریانمان می‌دانیم.

موفقیت از طریق کارکنان شایسته

ما قدر کارکنان خود را می‌دانیم. آن‌ها سرمایه اصلی و کلید موفقیت ما هستند. ما  تلاش می‌کنیم تا مستعدترین افرد را وارد خانواده خود کنیم و با حفظ و توانمندسازی آن‌ها، دستیابی متفابل به اهداف سازمانی و شخصی را امکان‌پذیر کنیم.

مسئولیت‌پذیری اجتماعی

ما کسب‌وکاری بر مبنای برد- برد بنا کرده‌ایم. ما به دنبال کسب سود هستیم اما سودی که برای جامعه و محیط زیست نیز سودمند باشد. ما خود را شهروندی مسئول و متعهد می‌دانیم و می‌خواهیم در  جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنیم، تأثیر مثبتی داشته باشیم.