معاون عملیات شرکت پرداخت الکترونیک سامان گفت: پذیرندگان خاص سپ، می‌توانند برای راحتی و امنیت بیشتر مشتریان خود، از دستگاه‌های Pin pad این شرکت استفاده کنند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، علیرضا غفوری معاون عملیات این شرکت خاطر نشان ساخت: سپ با هدف فراهم کردن پرداختی ساده و امن و در راستای ارتقاء  امنیت برای هموطنان عزیز در هنگام استفاده از کارتخوان، برای نخستین بار در صنعت پرداخت کشور اقدام به نصب دستگاه‌های Pin pad در کنار کارتخوان‌های خود نموده است. 

وی افزود: در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین مشکلات دارندگان کارت‌ها به هنگام خرید با استفاده از دستگاه‌های کارتخوان، دور بودن دستگاه از صندوق فروشنده و اعلام رمز کارت با صدای بلند است که حریم خصوصی و امنیت دارنده کارت را نقض می‌کند. سپ با ارائه این دستگاه‌های کوچک، سعی دارد تا این چالش را برای پذیرندگان خود برطرف کند. 

غفوری در خاتمه تصریح کرد: پذیرندگان خاص سپ می‌توانند این Pin padهای کوچک را به کارتخوان متصل کرده تا مشتریان با خیال راحت اقدام به ورود رمز کارت بانکی خود کنند. همچنین مرکز ارتباط با مشتریان این شرکت با شماره تماس 84080-021 آماده ارائه هرگونه اطلاعات در این زمینه است.

ﺳﻪشنبه، 10 مرداد 1396