SEP PAY SDK ● چیست؟

SEP PAY یک SDK پرداخت موبایلی می باشد که از طریق آن کاربران اپلیکیشن و بازی های موبایلی می توانند در یک محیط کاملا ساده و کاربر پسند در محیطی شبیه به محیط اپلیکیشن، پرداخت های خود را جهت خرید محصول و یا دریافت خدمات انجام دهند. به عبارت دیگر SEP PAY برای اولین بار امکان پرداخت های درون برنامه ای (In App Purchase) را در معنای واقعی فراهم نموده است.

SEP PAY SDK● برای چه افرادی مناسب است؟

مالکان تمام اپلیکیشن ها و بازی های موبایلی که برای کاربران خود امکان خرید محصول و یا دریافت خدمت های ریالی را فراهم نموده اند، می توانند با استفاده از SDK SEP PAY تجربه ی جدیدی از پرداخت درون برنامه ای را برای کاربران خود فراهم نمایند.

 • ویژگی های SDK  SEP PAY چیست؟
 1. امکان پرداخت درون برنامه ای بدون نیاز به وارد کردن شماره کارت و تاریخ انقضاء در هر بار پرداخت

 کاربران به راحتی می توانند تنها با یکبار استفاده و پرداخت از طریق SEP PAY و ثبت شماره کارت خود، در دفعات بعدی، تنها با انتخاب شماره کارت های قبلی استفاده شده ی خود از لیست مربوطه، عملیات پرداخت خود را انجام دهند. نکته قابل توجه این است که کاربران در دفعات بعدی استفاده حتی نیازی به وارد نمودن تاریخ انقضای کارت خود نیز نداشته و این فیلد با توجه به داده ای که از قبل توسط کاربر ارایه شده است نمایش داده می شود. نکته ی مهمی که باید به آن اشاره داشت این می باشد که توسعه دهندگان اپلیکیشن ها هیچ گونه دسترسی مستقیم و غیرمستقیمی به اطلاعات حساس کارت کاربران نداشته و دریافت اطلاعات کارت کاملا در یک بستر امن (SSL) انجام شده و از سمت شرکت پرداخت الکترونیک سامان مدیریت می شود.

 

 1. عدم نیاز به خروج از محیط اپلیکیشن جهت انجام عملیات پرداخت

کاربران به راحتی و بدون نیاز به خروج از محیط اپلیکیشن (ورود به صفحه پرداخت اینترنتی) می توانند صفحه ی مربوط به SEP PAY و عملیات پرداخت را مشاهده نموده و با وارد نمودن پارامترهای لازم و پس از انجام تراکنش و عملیات پرداخت موفق، مجددا به صورت اتوماتیک با بازگشت به محیط اپلیکیشن و بازی، فعالیت خود را از سر گیرند.

 

 1. امکان نمایش و گزارش گیری تراکنش های انجام شده

با توجه به اینکه اپلیکیشن های متعددی از سرویس SEP PAY SDK استفاده خواهند نمود، به منظور سهولت گزارش گیری و نمایش تراکنش های انجام شده کاربران در اپلیکیشن های مختلف، یک اپلیکیشن با حجم بسیار پایین تهیه شده است که کاربران با دانلود و نصب آن می توانند نسبت به گزارش گیری تمام تراکنش های خود اقدام نمایند.

 

 • شرایط دریافت SDK  SEP PAY چیست؟
 1. اپلیکیشن و یا بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد می بایست حتما مالکیت حقوقی داشته باشد.
 2. اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست در حداقل یکی از مارکت های معتبر بارگزاری و تایید شده باشد.
 3. اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست حداقل 1000 کاربر داشته باشد.
 4. اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست امکان پرداخت درون برنامه ای را داشته باشد.
 5. اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد می بایست از قوانین جمهوری اسلامی ایران تابعیت نموده و از هرگونه عملیات شرط بندی، قمار، خرید و فروش اجناس و کالاهای غیرمجاز و هرگونه نقل و انتقال غیرقانونی پول مبرا باشد.

 

 • نحوه ی  دریافت SDK SEP PAY چیست؟

مالکان اپلیکیشن های موبایلی می توانند جهت دریافت مستندات، قرارداد همکاری و نیز مذاکرات فیمابین با شماره تماس های 02184345418، 02184345429 و 02184345437 ارتباط برقرار نمایند. همچنین امکان ارایه درخواست از طریق آدرس ایمیل های m.bagheripour@sep.ir، m.dehghani@sep.ir و gh.taj@sep.ir موجود می باشد.